  • Mfr # TFP001SC15X062SM
  • Zoro # G804512799
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC15X062SM
Width
15"
Height
62"