  • Mfr # TFP001SC12X044TU
  • Zoro # G004491382
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SC12X044TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
44"