  • Mfr # TFP001SC12X030WH
  • Zoro # G204480247
Width
12"
Color
White
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X030WH
Width
12"
Height
30"