  • Mfr # TFP001SC12X036WH
  • Zoro # G604484197
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC12X036WH
Width
12"
Height
36"