  • Mfr # TFP001SC12X044WH
  • Zoro # G804491346
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X044WH
Width
12"
Height
44"