  • Mfr # TFP001SC15X036WH
  • Zoro # G804503667
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC15X036WH
Width
15"
Height
36"