  • Mfr # TFP001SC18X060WH
  • Zoro # G604507285
Width
18"
Color
White
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC18X060WH
Width
18"
Height
60"