  • Mfr # TFP001SJ18X062SM
  • Zoro # G304504607
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Shutter Design
San Juan Capistrano Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SJ18X062SM
Width
18"
Height
62"