  • Mfr # TFP001SM12X030BL
  • Zoro # G204521995
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Miguel Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SM12X030BL
Width
12"
Height
30"