  • Mfr # TFP001SM12X036BL
  • Zoro # G804525812
Width
12"
Color
Black
Shutter Design
San Miguel Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SM12X036BL
Width
12"
Height
36"