  • Mfr # TFP001SM12X079BL
  • Zoro # G904515621
Width
12"
Color
Black
Shutter Design
San Miguel Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SM12X079BL
Width
12"
Height
79"