  • Mfr # TFP001SM18X045BR
  • Zoro # G704517665
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Miguel Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SM18X045BR
Width
18"
Height
45"