  • Mfr # TFP001SM18X063BR
  • Zoro # G104515421
Width
18"
Color
Fire Red
Shutter Design
San Miguel Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SM18X063BR
Width
18"
Height
63"