  • Mfr # TFP001SM18X080BR
  • Zoro # G004527234
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Miguel Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SM18X080BR
Width
18"
Height
80"