  • Mfr # TFP001SK12X060AN
  • Zoro # G904499648
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X060AN
Width
12"
Height
60"