  • Mfr # TFP001SK15X027AN
  • Zoro # G904503703
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X027AN
Width
15"
Height
27"