  • Mfr # TFP001SK15X033AN
  • Zoro # G404511789
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X033AN
Width
15"
Height
33"