  • Mfr # TFP001SK15X052AN
  • Zoro # G904511692
Width
15"
Color
Antigua
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X052AN
Width
15"
Height
52"