  • Mfr # TFP001SK18X054AN
  • Zoro # G904512491
Width
18"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X054AN
Width
18"
Height
54"