  • Mfr # TFP001SK18X034BL
  • Zoro # G304511711
Width
18"
Color
Black
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X034BL
Width
18"
Height
34"