  • Mfr # TFP001SK18X042BL
  • Zoro # G304497459
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X042BL
Width
18"
Height
42"