  • Mfr # TFP001SK18X046BL
  • Zoro # G804502745
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X046BL
Width
18"
Height
46"