  • Mfr # TFP001SK12X049BT
  • Zoro # G304510271
Width
12"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X049BT
Width
12"
Height
49"