  • Mfr # TFP001SK12X057BT
  • Zoro # G804495726
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X057BT
Width
12"
Height
57"