  • Mfr # TFP001SK12X068BT
  • Zoro # G204508545
Width
12"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X068BT
Width
12"
Height
68"