  • Mfr # TFP001SK15X060BT
  • Zoro # G504497655
Width
15"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X060BT
Width
15"
Height
60"