  • Mfr # TFP001SK15X070BT
  • Zoro # G004510816
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X070BT
Width
15"
Height
70"