  • Mfr # TFP001SK18X030BT
  • Zoro # G804506699
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X030BT
Width
18"
Height
30"