  • Mfr # TFP001SK18X076BT
  • Zoro # G204513563
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X076BT
Width
18"
Height
76"