  • Mfr # TFP001SK12X054CL
  • Zoro # G204492578
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X054CL
Width
12"
Height
54"