  • Mfr # TFP001SK15X036CL
  • Zoro # G704491439
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X036CL
Width
15"
Height
36"