  • Mfr # TFP001SK18X032CL
  • Zoro # G904508678
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X032CL
Width
18"
Height
32"