  • Mfr # TFP001SK18X037CL
  • Zoro # G904490942
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X037CL
Width
18"
Height
37"