  • Mfr # TFP001SK12X043BR
  • Zoro # G304502382
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X043BR
Width
12"
Height
43"