  • Mfr # TFP001SK15X046BR
  • Zoro # G004503702
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X046BR
Width
15"
Height
46"