  • Mfr # TFP001SK12X071ST
  • Zoro # G004513671
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X071ST
Width
12"
Height
71"