  • Mfr # TFP001SK12X072ST
  • Zoro # G504490946
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X072ST
Width
12"
Height
72"