  • Mfr # TFP001SK15X046ST
  • Zoro # G904504557
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X046ST
Width
15"
Height
46"