  • Mfr # TFP001SK15X070ST
  • Zoro # G804511716
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X070ST
Width
15"
Height
70"