  • Mfr # TFP001SK18X031ST
  • Zoro # G204508415
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X031ST
Width
18"
Height
31"