  • Mfr # TFP001SK18X057ST
  • Zoro # G604514719
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X057ST
Width
18"
Height
57"