  • Mfr # TFP001SK15X027LP
  • Zoro # G004504426
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X027LP
Width
15"
Height
27"