  • Mfr # TFP001SK18X029LP
  • Zoro # G604505175
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X029LP
Width
18"
Height
29"