  • Mfr # TFP001SK12X040MG
  • Zoro # G404498691
Width
12"
Color
Moss Green
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X040MG
Width
12"
Height
40"