  • Mfr # TFP001SK12X065MG
  • Zoro # G004504884
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X065MG
Width
12"
Height
65"