  • Mfr # TFP001SK15X053MG
  • Zoro # G804512638
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X053MG
Width
15"
Height
53"