  • Mfr # TFP001SK15X065MG
  • Zoro # G004504501
Width
15"
Color
Moss Green
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X065MG
Width
15"
Height
65"