  • Mfr # TFP001SK18X075MG
  • Zoro # G504527239
Width
18"
Color
Moss Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X075MG
Width
18"
Height
75"