  • Mfr # TFP001SK12X027NT
  • Zoro # G204506725
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X027NT
Width
12"
Height
27"