  • Mfr # TFP001SK12X070NT
  • Zoro # G204511194
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X070NT
Width
12"
Height
70"